NOWA STRONA Z SYSTEMEM REJESTRACYJNYM I PŁATNOŚCIAMI ON-LINE

INFORMUJEMY, ŻE OD 22 KWIETNIA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA NASZYCH USŁUG KAJAKOWYCH, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL .

Niniejsza strona będzie cały czas aktualizowana, jednak w większości przypadków, umieścimy odnośniki do nowego serwisu. Mamy nadzieję, że będzie on nowocześniejszy i łatwiejszy w użytkowaniu. Oprócz przeniesienia danych, umożliwiamy przeprowadzenie całego procesu rezerwacji usług, wraz z płatnościami on-line. Nie usuwajcie www.kajaki.szczecin.pl z ulubionych, gdyż na pewno z czasem będzie podpięta pod nowy serwis kajakowy. Do zobaczenia na naszych imprezach, nie tylko kajakowych.

Sezon 2012
Informacje ogólne

Zbliża się wielkimi krokami sezon 2012. Mamy już plan naszych zamierzeń, jednak jest cały czas dopracowywany. Nie zabraknie w tym roku kajakowych rajdów na orientację, choć będzie ich na pewno o 1 mniej. Będą wycieczki promujące turystykę kajakową pod hasłem "Weekend z Wiosłem" oraz wiele wycieczek kajakowych po Szczecinie i okolicach. Niebawem pełen kalendarz naszych imprez i zapraszamy do zapisów.