NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona będzie cały czas aktualizowana.

Nawigacja
Artykuły » O NAS » ZAUFALI NAM
ZAUFALI NAM

Spływy kajakowe oraz „Miejskie Wycieczki Kajakowe Szczecińska Wenecja” organizujemy od 2009 roku. W tym czasie, zorganizowaliśmy wiele spływów, wycieczek oraz kajakowych rajdów na orientację. Jesteśmy pomysłodawcą oraz organizujemy imprezy w ramach Pucharu Polski Kajakowych Imprez na Orientację. Pływaliśmy po Odrze, jez. Dąbiu, Międzyodrzu, Płoni, Inie, Gowienicy, Redze, a wiele rzek czeka na naszą ekslorację. Obsługiwaliśmy również szereg konferencji międzynarodowych, zloty żaglowców, miejskie imprezy plecerowe, ukazując walory wodne Szczecina i okolic. Łącznie to już grubo ponad 150 projektów i wycieczek w których udział zwięło już ponad 4 tysiące uczestników z całego świata, co stawia nas w czołówce firm kajakowych Pomorza Zachodniego. A najważniejszym jest fakt, że uczestnicy i firmy wracają do nas w kolejnych latach.

Nasza działalność została zauważona zarówno przez samorządy jak i firmy prywatne. Tworzyliśmy szereg projektów, pozyskując środki zewnętrzne na realizację:

  1. Cykl imprez kajakowych „Weekend z Wiosłem” – program promocji turystyki kajakowej w Szczecinie, dofinansowany ze środków Gminy, Miasto Szczecin.
  2. Cykl Kajakowych Rajdów na Orientację organizowanych w ramach Pucharu Odry w Kajakowych Rajdach na Orientację – – program promocji turystyki kajakowej i aktywnej w Szczecinie, dofinansowany ze środków Gminy, Miasto Szczecin.
  3. Szczeciński Festiwal Kajakowy w ramach Dni Odry 2011
  4. Coroczny „Orientgryf” – Rajd na Orientację kajakiem, rowerem, pieszo w ramach Pucharu Polski Kajakowych Imprez na Orientację

Naszą pracę docenili uczestnicy wycieczek, splywów i imprez, dzięki którym w II Plebiscycie „Zachodniopomorskie Perły w Koronie 2010″, pod patronatem Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, zajęliśmy ósme miejsce na 32 imprezy cykliczne/atrakcje, otrzymując 1474 głosy internautów. Byliśmy jedyną szczecińską atrakcją/imprezą która zakwalifikowała się do miana Pereł.

Oprócz uczestników naszych imprez oraz projektów, zaufały nam zarówno firmy, samorządy jak i organizatorzy imprez plenerowych zlecając nam obsługę imprez kajakowych oraz zleceń na szlakach turystycznych:

zaufalinam


Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.