NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona będzie cały czas aktualizowana.

Nawigacja
Artykuły » WYCIECZKI » MOBILNY PUNKT STARGARD-SOWNO
MOBILNY PUNKT STARGARD-SOWNO

MOBILNY PUNKT WYPOŻYCZANIA KAJAKÓW NA SPŁYWY INDYWIDUALNE, TRASA STARGARD - LUBOWO - SOWNO


Aktualne terminy wycieczek – System rezerwacji .

Aby umożliwić Wam poznawanie uroków meandrującej rzeki Iny, będziemy prowadzili specjalnie dla Was Mobilne Punkty Wypożyczania Kajaków. Już nie musicie martwić się o koszty transportu ! Zrobimy to za Was, zbierzemy chętnych, przyjedziemy na miejsce zbiórki i wypożyczymy kajaki. Rzeka na odcinku Stargard - Sowno, jest rzeką z małą ilością przeszkód stałych, jednak bobry czuwają i wiatr wieje, więc na pewno trafimy na jakieś zwalone drzewka. Do Waszej dyspozycji są kajaki dwuosobowe (tylko1-2 jedynki) oraz kajaki rodzinne 2+dziecko (max. do 6/7 lat). Atutem naszej wypożyczalni, jest spływanie indywidualne, swoim tempem i w gronie swoich znajomych. Ważne, aby w określonych godzinach dotrzeć na metę spływu.

Punkt będzie działał przy minimum 5 opłaconych kajakach. Kajak wypożyczany jest wraz z osprzętem oraz jednym workiem wodoodpornym na podręczne rzeczy.

Dojazd w zakresie własnym. Z punktów końcowych, nie gwarantujemy transportu uczestników, jednak na pewno przerzucimy 4/5 kierowców na miejsce startu. Jeśli nie wyrobimy się jednym kursem powrotnym, koszt przewozu 5,00 kierowca. Istnieje możliwość zabrania na start spływu do 4/5 osób ze Szczecina Dąbie, parkingu sklepu LIDL przy Goleniowskiej, bez dodatkowych opłat.

NASZE PROPOZYCJE SPŁYWÓW W RAMACH PUNKTU:

 1. Stargard ul. Światopełka – Sowno most drogowy. Start w godzinach 10:00-10:30, odbiór kajaków w godzinach 15:00-16:30. Odcinek o długości 21,4km. CENA 60,00 ZA KAJAK

ZAPISY I PŁATNOŚCI: Umożliwiamy dokonanie rezerwacji sprzętu kajakowego i płatności poprzez nasz system rezerwacyjnywww.wycieczki.szczecin.pl . Udostępniamy na nim płatności on-line. Prosimy zapoznać się szczegółowo z zasadami rezerwacji

Poniżej umiejscowione są daty, z bezpośrednimi odnośnikami do naszych imprez. Jeśli jednak będą problemy, prosimy o kontakt e-mail na adres biuro@kajaki.szczecin.pl , lub kontakt pod numerem 501036860.  Zapoznaj się z Regulaminem korzystania ze sprzętu kajakowego Wikinga, do którego przestrzegania zobowiązujesz się w momencie dokonania wpłaty rezerwacyjnej, zaś na starcie podpisujesz oświadczenie o zapoznaniu się z nim. I ruszacie na kajakową przygodę.

18 maja 2019 r. - prowadzimy zapisy

TRASA SPŁYWU:

 1. Most drogowy, ul Młyńska. Przy ul. Światopełka start spływu. Wodowanie po prawej stronie za mostem – 0.00
 2. Ujście Młynówki – 0,40
 3. Ujście Kanału Młyńskiego – 3.20
 4. Kłępino, most lokalnej drogi – 5.50
  Ujście rzeki Małki – 8,00
 5. Lubowo, most drogi do Żarowa. Tuż za mostem po prawej stronie miejsce odpoczynku, lub miejsce zakończenia 1 etapu dla super początkujących – 8,20
 6. Zabytkowy most Stargardzkiej Kolejki Wąskotorowej – 8,90
 7. Wieś Żarowo – 10.00
 8. Wieś Rogowo. Mała drewniana kładka dla pieszych i rowerzystów, przed mostkiem wystaje kilka starych filarów od poprzedniego mostku. Po lewej stronie przed mostkiem znajduje się miejsce do zaparkowania kajaka i można wyjść na ładną łąkę, gdzie można odpocząć, po drugiej stronie mostka w odległości ok. 100m znajduje się wieś Rogowo – 12.00
 9. Most lokalnej drogi do Poczernina, miejscowość po prawej stronie – 15.00
 10. Most lokalnej drogi, po lewej miejscowość Sowno. Wyjście z kajaka pod mostem z lewej strony (schodki), tu można zdać kajaki – 20,70

ZASTOSOWANIE MAJĄ NASTĘPUJĄCE TERMINY:

 • do 10 dni przed imprezą, zwracamy wpłatę pomniejszoną o koszty prowizji za przelewy, lub przenosimy na inny termin dowolnie wybranej imprezy z naszej oferty.
 • 9-1 dzień przed i w dniu imprezy nie zwracamy wpłaconej kwoty, ze względu na całkowite zablokowanie usługi dla innych osób, zabezpieczenie środków oraz zasobów firmy do przeprowadzenia wycieczki.
 • Uczestnik może wskazać osobę/zmiennika, który za nią będzie uczestniczył w imprezie. Rozliczenie za udział w imprezie dokonywane jest pomiędzy Uczestnikiem a Zmiennikiem.
 • W przypadku odwołania imprezy przez Organizatora, uczestnikom zwracane są wszystkie wpłaty na wskazane konto bankowe, lub proponuje się inny termin imprezy.
 • W przypadku przekroczenia limitu uczestników na imprezę, wpłacającemu Uczestnikowi, zwracamy całość wpłaty najbliższym dniu roboczym i nie przysługuje jemu żadne odszkodowania z tego tytułu.
 • Zwrot wpłaty za imprezę oraz odszkodowanie, nie jest należne Uczestnikowi w przypadku przybycia pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, nie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i przepisów poruszania się po szlakach wodnych, nie wykonywania poleceń porządkowych obsługi, z powodu wycofania ze spływu z powodów zdrowotnych przez obsługę wycieczki, służby ratownicze lub medyczne.
 • Odszkodowanie nie jest należne w przypadku nie odbycia się imprezy z powodu braku minimalnej liczby 4 kajaków, oraz z powodu działania siły wyższej (ulewne deszcze, burze itp.)

Na miejscu zbiórki podpisywane jest oświadczenie zapoznaniu się z podanymi niżej dokumentami i zobowiązanie do ich przestrzegania.

Ważne dokumenty:

 1. Regulamin korzystania ze sprzętu kajakowego
 2. Umowa wynajmu sprzętu wodnego na Mobilnych Punktach
 3. Polityka prywatności.

Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.