NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona będzie cały czas aktualizowana.

MIstrzostwa Pomorza Zachodniego w Kajakowej Orientacji MIĘDZYODRZE - 9.06.2012 rok
Kajakowe rajdy na orientację

Zapraszamy wszystkich do udziału w kajakowych rajdach na orientację organizowanych na akwenach wodnych w Szczecinie. Imprezy te organizujemy od 2002 roku, ze szczególnym naciskiem na ostatnie 3 lata. W tym roku odbędą się 3 imprezy klasyfikowane dodatkowo do rywalizacji sezonowej Pucharu Odry 2012.

W imprezie na orientację może uczestniczyć każda chętna osoba w wieku od 10 lat do ... i tutaj spotykamy często osoby w wieku nawet 70 lat. Na czym polega orientacja ? bez względu na formę imprezy zasada jest taka sama. Uczestnik otrzymuje mapę, na której naniesione są miejsca w których znajdują się punkty kontrolne. Zadaniem uczestnika jest pokonać trasę w określonym limicie czasu i potwierdzenie pobytu na punktach kontrolnych. Czasami zdarzają się również małe testy krajoznawcze czy też zadania. W większości imprez wygrywa osoba (drużyna), która zdobędzie jak najmniejszą liczbę punktów karnych. Jak widać zasada imprezy jest prosta, jasna i czytelna.

Oczywiście można usłyszeć głosy, że nie potrafię obsługiwać mapy. Samo jej czytanie, szczególnie na imprezach kajakowych jest bardzo proste i sprowadza się głównie do odczytywania linii brzegowej i porównywania jej z otaczającym nas terenem. Po chwili wszystko staje się jasne i klarowne. Na naszych kajakowych rajdach na orientację, nie doszło jeszcze nigdy do zabłądzenia uczestników. Ale zawsze Ty możesz być tym pierwszym :)

Dane kontaktowe:
MKS WIKING, Prezes Robert Filipski
tel. 501036860
e-mail: biuro@kajaki.szczecin.pl
link do podstrony projektu z zasadami udziału - http://www.kajaki.szczecin.pl/articles.php?article_id=7
Link do regulaminu MIĘDZYODRZA - http://www.kajaki.szczecin.pl/downloads.php?cat_id=1&file_id=4


Poleć tego news'a

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.