NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona będzie cały czas aktualizowana.

Hydrozagadka w Szuwarach 2012
Imprezy przygodowe i ekstremalne

Ruszyły zgłoszenia na czwartą edycję kajakowego rajdu Włóczykija na orientację "Hydrozagadka w szuwarach", który odbędzie się 16 czerwca 2012 roku. Tym razem uczestnicy będą mieli do pokonania dystans ok. 10 kilometrów pieszo oraz 15 kilometrów kajakiem. Oprócz punktów kontrolnych do zaliczenia, na trasie tradycyjnie rozmieszczone zostaną tajemnicze "hydrozagadki". To one przede wszystkim zakrzywiać będą czasoprzestrzeń uczestników i decydować o powodzeniu w rajdzie.

"Ryby, łodzie, glony..." - fauna i flora ziemi gryfińskiej, etos niezłomnego rybaka, tradycje nadodrzańskiej kultury rybackiej.Po rajdzie uczestnikom towarzyszyć będzie plenerowa biesiada w klimacie rybno-ludowym. Formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdują się na stronie: www.wloczykij.com . Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Republika Międzyodrza.

A tydzień wcześniej 9.06.2012 roku zapraszamy do udziału w innej kajakowej imprezie na orientację - MIĘDZYODRZE.
Poleć tego news'a

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.