NOWA STRONA Z SYSTEMEM REJESTRACYJNYM I PŁATNOŚCIAMI ON-LINE

INFORMUJEMY, ŻE OD 22 KWIETNIA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA NASZYCH USŁUG KAJAKOWYCH, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL .

Niniejsza strona będzie cały czas aktualizowana, jednak w większości przypadków, umieścimy odnośniki do nowego serwisu. Mamy nadzieję, że będzie on nowocześniejszy i łatwiejszy w użytkowaniu. Oprócz przeniesienia danych, umożliwiamy przeprowadzenie całego procesu rezerwacji usług, wraz z płatnościami on-line. Nie usuwajcie www.kajaki.szczecin.pl z ulubionych, gdyż na pewno z czasem będzie podpięta pod nowy serwis kajakowy. Do zobaczenia na naszych imprezach, nie tylko kajakowych.

KAJAKI W MASZEWIE
Informacje ogólne

Oj warto już dzisiaj rezerwować czas na 11 września. Oprócz spływu Iną https://www.facebook.com/events/224199174639577/ dla bardziej wymagających kajakarzy, jedziemy z kajaczkami do Maszewa.

Naszym Gospodarzem jest Maszewska Przystań - https://www.facebook.com/Maszewska-Przysta%C5%84-103165002…/ . A na miejscu ogródek, bar-grill, no i wynajem kajaczków. Myślę że warto zaplanować całodniowy wypad nad jezioro Młyńskie w Maszewie. Pokajakować rekreacyjnie na jeziorku, odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku .... i zasilić dutkami lokalnego przedsiębiorcę. Wklepujemy w GPS Maszewo ul. Jedności Narodowej 23b i jedziemy do Maszewskiej Przystani nad j. Młyńskim. Niżej informacja w formie plakatu.