NOWA STRONA Z SYSTEMEM REJESTRACYJNYM I PŁATNOŚCIAMI ON-LINE

INFORMUJEMY, ŻE OD 22 KWIETNIA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA NASZYCH USŁUG KAJAKOWYCH, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL .

Niniejsza strona będzie cały czas aktualizowana, jednak w większości przypadków, umieścimy odnośniki do nowego serwisu. Mamy nadzieję, że będzie on nowocześniejszy i łatwiejszy w użytkowaniu. Oprócz przeniesienia danych, umożliwiamy przeprowadzenie całego procesu rezerwacji usług, wraz z płatnościami on-line. Nie usuwajcie www.kajaki.szczecin.pl z ulubionych, gdyż na pewno z czasem będzie podpięta pod nowy serwis kajakowy. Do zobaczenia na naszych imprezach, nie tylko kajakowych.

PÓŁMETEK ZA NAMI !
Informacje ogólne

31 lipca - środek wakacji, to czas na króciutkie podsumowanie trwającego sezonu kajakowego Wikinga. Wystartowaliśmy 28 marca. Od tego czasu do dnia dzisiejszego zorganizowaliśmy 45 wycieczek i spływów kajakowych. Łącznie obsłużyliśmy prawie 1200 osób korzystających z naszej oferty kajakowej. A przed nami jeszcze 3 miesiące sezonu kajakowego, stała oferta jak i nowe pomysły. Obsługuje Was łącznie 6 osób, dwie przyczepy i 39 kajaków. Dziękujemy za zaufanie. Podnosząc sobie poprzeczkę, staliśmy się Szczecińskim Biurem Turystyki Kajakowej (wydzielona działalność kajakowa) z licencją Organizatora Turystyki i Pośrednika Turystycznego wpisanego do rejestru Województwa Zachodniopomorskiego pod pozycją 8/16.

Gdyby tylko miasto jak i Prezydent chciał, hasło Kajakowy Szczecin, nie byłby tylko mrzonką ale ładnych kilka tysięcy turystów pływających po Szczecinie i okolicach. No i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy niekwestionowanym liderem turystyki kajakowej w regionie.