NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona staje się tym samym serwisem archiwalnym.


PÓŁMETEK ZA NAMI !
Informacje ogólne

31 lipca - środek wakacji, to czas na króciutkie podsumowanie trwającego sezonu kajakowego Wikinga. Wystartowaliśmy 28 marca. Od tego czasu do dnia dzisiejszego zorganizowaliśmy 45 wycieczek i spływów kajakowych. Łącznie obsłużyliśmy prawie 1200 osób korzystających z naszej oferty kajakowej. A przed nami jeszcze 3 miesiące sezonu kajakowego, stała oferta jak i nowe pomysły. Obsługuje Was łącznie 6 osób, dwie przyczepy i 39 kajaków. Dziękujemy za zaufanie. Podnosząc sobie poprzeczkę, staliśmy się Szczecińskim Biurem Turystyki Kajakowej (wydzielona działalność kajakowa) z licencją Organizatora Turystyki i Pośrednika Turystycznego wpisanego do rejestru Województwa Zachodniopomorskiego pod pozycją 8/16.

Gdyby tylko miasto jak i Prezydent chciał, hasło Kajakowy Szczecin, nie byłby tylko mrzonką ale ładnych kilka tysięcy turystów pływających po Szczecinie i okolicach. No i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy niekwestionowanym liderem turystyki kajakowej w regionie.