NOWA STRONA Z SYSTEMEM REJESTRACYJNYM I PŁATNOŚCIAMI ON-LINE

INFORMUJEMY, ŻE OD 22 KWIETNIA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA NASZYCH USŁUG KAJAKOWYCH, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL .

Niniejsza strona będzie cały czas aktualizowana, jednak w większości przypadków, umieścimy odnośniki do nowego serwisu. Mamy nadzieję, że będzie on nowocześniejszy i łatwiejszy w użytkowaniu. Oprócz przeniesienia danych, umożliwiamy przeprowadzenie całego procesu rezerwacji usług, wraz z płatnościami on-line. Nie usuwajcie www.kajaki.szczecin.pl z ulubionych, gdyż na pewno z czasem będzie podpięta pod nowy serwis kajakowy. Do zobaczenia na naszych imprezach, nie tylko kajakowych.

Nawigacja
Artykuły » WYDARZENIA
Artykuły: WYDARZENIA
NAJBLIŻSZE WYCIECZKI KAJAKOWE Z WIKINGIEM

W tabeli niżej umieszczamy najbliższe terminy naszych wycieczek na wybranych akwenach. Nowościąpunkty mobilne wypożyczeń kajaków. W wybrane dni, jedziemy na wybrany akwen z kajakami i istnieję możliwość ich wypożyczenia oraz zdania w określonych przez nas godzinach. Dzięki temu, nawet gdy nie ma grupy, osoby indywidualne mogą przyjechać i po niskich kosztach spłynąć trasę. Zapraszamy do korzystania z tej formy wypożyczeń.

 Najbliższe wycieczki kajakowe z przewodnikiem   Mobilne punkty wypożyczania kajaków - daty i miejsca

2.04.2016r. - tylko 11:00

Miejska wycieczka kajakowa. Długość trasy 2,5km, charakter turystyczno-rekreacyjny, zwiedzanie miasta z przewodnikiem - informacje

Ina
Ina
brak oferty

10.04.2016r. - 11:00

Długość trasy 12-14km, charakter turystyczno-rekreacyjny, zwiedzanie  z przewodnikiem - informacje

brak oferty

16.04.2016r. - 11:00

Długość trasy 12-14km, charakter turystyczno-rekreacyjny, zwiedzanie  z przewodnikiem - informacje

brak oferty

17.04.2016r. - 11:00

Miejska wycieczka kajakowa. Długość trasy 10km, charakter turystyczno-rekreacyjny, zwiedzanie miasta z przewodnikiem - informacje

brak oferty

30.04.2016r. - 10:00

Długość trasy 15-24km, charakter turystyczno-rekreacyjny, zwiedzanie  z przewodnikiem - informacje

brak oferty

ZAPLANUJ Z NAMI SWÓJ WEEKEND - WSZYSTKIE WYCIECZKI W SEZONIE 2016