NOWA STRONA I NOWY SYSTEM REZERWACJI

INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 1 CZERWCA 2019 ROKU, PEŁNA OFERTA KAJAKOWA I NIE TYLKO, UMIESZCZONA JEST NA STRONIE

WWW.WYCIECZKI.SZCZECIN.PL

Jest to naz nowy system rezerwacji wycieczek i spływów, z możliwością płatności szybkimi przelewami on-line, kartami płatniczymi i kredytowymi. Niniejsza strona będzie cały czas aktualizowana.

Nawigacja
Artykuły » WYPOŻYCZALNIE » WYPOŻYCZALNIA DRAWA, KORYTNICA W BARNIMIU
WYPOŻYCZALNIA DRAWA, KORYTNICA W BARNIMIU

SPRAWDŹ POZOSTAŁE AKWENY Z NASZEJ OFERTY:

JEZIORO DĄBIE - MIĘDZYODRZE - RZEKA ODRA - RZEKA INA - RZEKA KRĄPIEL - RZEKA PŁONIA - RZEKA ŁARPIA - RZEKA GOWIENICA - RZEKA TYWA

 

SKŁADNICA TURYSTYCZNA

Agroturystyka Przemysław Nowak, Dorota Nowak w Barnimiu, jest partnerską wypożyczalnią w Sieki Kajakowej Wikinga. Oferuje szereg usług, ułatwiających organizację spływów indywidualnych i eventów firmowych. W swojej ofercie posiada:

  1. Noclegi w pokojach 2-4 osobowych, wyposażonych w lazienki i WC.
  2. Pole namiotowe dla 100 osób
  3. Własne pełne wyżywienie uruchamiane przy minimum 10 osobach oraz specjały na zamówienie np. pieczony świniak lub wędząne pstrągi
  4. Duży teren rekreacyjny z mini boiskiem do siatkówki plażowej, oświetlonym wigwamem ogniskowym, drugim miejscem na ognisko i zewznętrznymi toaletami.
  5. Wynajem i transport kajaków.
  6. Wynajem i transport rowerów turystycznych (wypożyczalnia w budowie).
  7. Darmowy parking dla klientów na terenie ośrodka

W sferze turystyki kajakowej, obsługuje całe dorzecze Drawy, skupiając się oczywiście na dwóch głównych akwenach; Drawie i Korytnicy. Oczywiście dowieziemy kajaki w dowolne miejsce, wskazane przez Klienta.

CENNIK OGÓLNY AGROTURYSTYKI NOVAK W BARNIMIU - 2016 rok

Szczegółowe ceny, podajemy również w poszczególnych propozycjach spływów na zlecenie oraz wycieczek z naszego kalendarza

RODZAJ USŁUGI
PODANE CENY BRUTTO Za 1 dobę

CENA
ZA OSOBĘ


WYNAJEM KAJAKA 1 lub 2 OSOBOWEGO Z USŁUGĄ TRANSPORTOWĄ (Drawa i Korytnica)
PRZY 1-8 OSOBACH CENA NEGOCJOWANA

35,00

NOCLEG W AGROTURYSTYCE W BARNIMIU

od 35,00

NOCLEG NA POLU NAMIOTOWYM W AGROTURYSTYCE W BARNIMIU

od 15,00
TRANSPORT SPRZĘTU TURYSTYCZNEGO I WYŻYWIENIA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH POZA UMOWĄ
1,80/km

PEŁNE WYŻYWIENIE (śniadanie, obiadokolacja)
możliwość negocjacji prz śniadaniu i obiadokolacji. Posiłki dowozimy również na pola biwakowe DPN lub miejsca postojowe podczas spływów i wycieczek

od 40,00

Wynajem całego ośrodka lub terenu agroturystyki na wyłączność
zgodnie z umową

Kontakt i zamówienia: Przemysław i Dorota Nowak, 73-220 Drawno, Barnimie 74, telefon 692271295 606611173, e-mail: drawa-24@wp.pl, Facebook.

O miejscowości:
Zapraszamy Państwa do wypoczynku w gospodarstwie agroturystycznym w Barnimiu Nasze gospodarstwo znajduje się z daleka od miasta i na skraju wsi Barnimie, co zapewni Państwu doskonały wypoczynek w ciszy, spokoju w przyjaznej domowej atmosferze. Barnimie to miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie choszczeńskim, w gminie Drawno. Wieś leży ok. 5 km na południe od Drawna. Przez Barnimie przepływa rzeka Drawa (300m od naszej agroturystyki), którą należy zaliczyć do najpiękniejszych szlaków kajakowych w Polsce. Kilkakrotnie spływał Drawą ksiądz Karol Wojtyła, papież Jan Paweł II, na którego cześć szlak został nazwany jego imieniem. Rzeka Drawa płynie przez Drawieński Park Narodowy, a Barnimie położone jest w otulinie DPN. W naszej miejscowości jest zabytkowy kościół w. Najświętszego Serca Pana Jezusa z XV wieku i sklep spożywcz.

Noclegi:
W gospodarstwie agroturystycznym w Barnimiu do dyspozycji jest 10 pokoi. 2 pokoje są dwuosobowe, 6 pokoi 4 osobowych i 2 pokoje 6 osobowe. Maksymalnie cały ośrodek może wynająć grupa 40 osobowa. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z kabina natryskową. W obiekcie jest w pełni wyposażona kuchnia, stołówka, sala kominkowa z bilardem i telewizorem. Na zewnątrz jest duży zadaszony taras z grillem i wędzarnia do ryb.
Na zewnątrz do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko, boisko do siatkówki i miejsca parkingowe. Ośrodek jest wynajmowany na wyłączność dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób.

Pole namiotowe:
Położone jest obok naszej agroturystyki. Jest całkowicie dostosowane do potrzeb turysty. Na terenie pola namiotowego znajdują się kontenery sanitarne, dwie duże wiaty do posiedzenia w tym wigwam, zapewniamy drewno na ognisko.

Wypożyczamy kajaki na spływy kajakowe rzeka Drawą i Korytnica. W swojej wypożyczalni posiadamy kajaki polietylenowe dwuosobowe, jednoosobowe i canoe, wiosła polietylenowe i kamizelki asekuracyjne z atestem. Cena spływu uwzględnia przewóz osób i sprzętu turystycznego (kajaków). Na terenie wypożyczalni jest miejsce parkingowe, także, kiedy klient przyjedzie do nas na plac jest bezpośrednio z niego wywożony na miejsce startu spływu, a po skończonym spływie jest do nas zwożony. Istnieje u nas możliwość wynajęcia ratownika, przewodnika na spływ kajakowy. Jeżeli ktoś z Państwa zaplanuje sobie spływ kilkudniowy i nie chce płynąc z bagażem my wówczas zapewniamy państwu dowóz rzeczy na pola namiotowe. Mamy dostosowane do transportu rzeczy przyczepki i wtedy dana grupa dostaje taką przyczepkę składa tam swoje bagaże a my te bagaże przewozimy tam gdzie klient sobie życzy.

Trasy spływów:

  1. Prostynia – Rościn- Drawno – odcinek spływu około 5 godzinny. Rzeka Drawa na tym odcinku jest bardzo spokojna nurt jest wolny a ilość drzew na rzece znikoma. Na tej trasie spływu możemy w pełni się zrelaksować i podziwiać piękno otaczającej nas przyrody. Na całej trasie są dwa miejsca na ognisko tzw. kwadrat jakieś 1, 5 godziny za Rościnem lub drewniany most przed samym Drawnem. Biwak drewniany most znajduje się w okolicy Drawna. Można zwiedzić ruiny zamku Wedlów z początku XIV wieku a potem obrać kierunek „zwiedzania” na liczne kafejki i inne lokale rozrywkowe.
  2. Drawno – Barnimie - Bogdanka – odcinek spływu około 6 godzinny. Jest to odcinek gdzie drwa wpływa na teren Drawieńskiego Parku Narodowego. Na tym odcinku rzeka Drawa nabiera troszeczkę pędu, ma szybszy nurt i przybiera miejscami charakter rzeki górskiej. Od miejscowości Barnimie na rzece pojawia się więcej drzew, co wymaga od turysty większej rozwagi i umiejętności czytania rzeki. Rzeka płynie tu szybko w wąskiej i wysokiej na 30 metrów dolinie; w nurcie zalegają liczne drzewa i głazy - odcinek stanowi prawdziwą „próbę sił” z dziką przyrodą i dostarcza naprawdę niezapomnianych wrażeń!!!
  3. Bogdanka – Sitnica- Głusko – Stare Osieczno - Kolejny etap po Drawieńskim Parku Narodowym - nurt nadal szybki jednak koryto rzeki jest już szersze i nie ma tylu powalonych drzew, dopływamy do elektrowni Kamienna stanowiącej światowy unikat w dziedzinie techniki - elektrownia powstała w 1899 r., jako jedna z pierwszych na świecie i wciąż produkuje prąd. Za elektrownią Drawę zasila zamknięta dla kajakarzy rzeka Płociczna. Spływ kończymy w Starym Siecznie na biwaku przed mostem

Poleć ten artykuł

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
URL:
BBcode:
HTML:
Facebook - Lubię To:


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.